Shape
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Rectus Medical, yüksek duyarlılıklı bakımın bütün açılarından tercih edilen ortağı olmak için sürekli olarak çaba sarf edecektir. Sağlık çalışanlarının hastalar üzerinde daha iyi sonuç almayı başarmasını sağlayarak ve sağlık hizmeti ekonomisini geliştirerek, yenilikçi teknolojiler ve klinik uzmanlığını geliştirmek için gerekli çözümleri sağlamaktır.

Misyonumuz

Rectus Medical, genç ve dinamik ekibi ile yenilikçi, etkili, yüksek kaliteli ürünler ve altyapı çözümleri geliştirir ve dağıtımını yapar. Bu teknolojik yenilikler bütün hastaların olabilecek en iyi sonuçları alması için yüksek duyarlılıklı sağlık tesislerine destek olmaktadır. Kuruluş ve büyüme süresince en önem verilen konuların başında insana yatırım ve kalite prensiplerinden ödün vermemek gelmektedir. Bu doğrultuda bütün takım arkadaşlarımız, Rectus ailesi olarak mükemmel bir dayanışma ve takım duygusu içinde çalışmaktadır.

Hedefe ulaşmanın anahtarı bütün Rectus çalışanlarının üstlenmiş olduğu rolü tam anlamı ile yerine getirmesine doğrudan bağlıdır. Sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmek için çalışmaya ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Misyonumuz
Hakkımızda

Değerlerimiz

Titizlik, Mükemmeliyetçilik

Titizlik, Mükemmeliyetçilik

İşimizle ilgili her faaliyeti en ince ayrıntısına kadar en güzel, en doğru şekilde yapmaya çalışırız. Sağlık sektörü gibi hatanın kabul olmadığı bir sektörde çalışmanın bilinciyle, her hastanın sağlığına kavuşması noktasında titizlikle çalışırız.

Bridge
Yenilikçilik Öncülük ve Dinamiklik

Yenilikçilik Öncülük ve Dinamiklik

Ülkemiz ve dünyada meydana gelen gelişmeleri izler, işimizle ilgili konularda yenilikçi ve öncü oluruz. Yenilikçi, dinamik ve esnek yapımız bizim rekabet üstünlüğümüzdür.

Alçak Gönüllülük

Alçak Gönüllülük

Konumu, unvanı, sosyal statüsü ne olursa olsun herkesin önce insan olduğunun bilinciyle işyerinde ve yaşamın her alanında alçak gönüllü davranırız.

Bridge
Güvenilirlik ve İstikrar

Güvenilirlik ve İstikrar

Elde ettiğimiz marka değerimizi korumak, geliştirmek, güvenilir ve istikrarlı bir kurum olmak geleceğimizin teminatıdır.

Bakım Hizmetleri